משתלות פרת
  חברות מיוצגות
סולו שתיל


סולו שתיל

משתלת "סולו שתיל" שבמושב שחר הוקמה בשנת 1982 על ידי האחים יצחק ויוסי סולומון. המשתלה, שגדלה והצליחה, המשיכה לפעול כעסק משפחתי ועם הזמן, השתלב גם דור ההמשך בתפעול ובניהול המשתלה. כיום, המשתלה מעסיקה כ-50 עובדים (ישראלים וזרים), ומפעילה 50 דונם חממות בתחומי הגידול השונים."סולו שתיל" עוסקת במספר תחומי שתלנות וגידול, כשהמשמעותי בהם כיום הוא גידול הסחלבים הפורחים לייצוא. "סולו שתיל", כשהיא חלוצה בתחום הייצוא של סחלבים מישראל, החלה לעסוק בתחום זה בשנת 2004 והיום מפעילה 15 דונם של חממות סחלבים מסוגים שונים. תחום גידול הסחלבים מתפתח בהתמדה במסגרת פעילות החברה ושטח החממות הולך ומתרחב."סולו שתיל" מתמחה בשני מוצרים עיקריים בתחום הסחלבים, המיועדים לחו"ל: 'דנדרוביום' ו'פנלופסיס'.תחום נוסף בו מתמחה "סולו שתיל" הוא שתלנות ורדים, שבעבר היתה הענף המרכזי שלה, שהניב הצלחה רבה בארץ ובחו"ל. בשנת 2001 הועבר ייצור הורדים לקניה שבאפריקה, שם הוקמה משתלה בשם "סולו פלנט קניה". הניסיון והידע העצומים שצברו אנשי החברה בשתלנות ורדים באים לידי ביטוי בהצלחת המשתלה שבקניה, המייצרות כ-5 מיליון שתילי ורדים בשנה לשוק האפריקאי המתפתח.


http://www.soloshtil.co.il
משתלות גצלר


משתלות גצלר

משתלות גצלר הוקמו בשנת 1950 למטרות גידול שתילי הדר לפרדסנות ואבוקדו למטעים, במשך הזמן התרחבה המשתלה והפכה לחברה משפחתית בע"מ. המשתלה מתפרסמת על שטח של למעלה מ-40 דונם בהם בתי צמחיה ובתי רשת ומעסיקה כ-30 עובדים בהם צוות אגרונומים ואנשי מקצוע. המשתלה מוכרת את מוצריה בישראל דרך משווק חיצוני למשתלות, לגננים ולפרטיים במרכז המכירות המיוחד שלה בכפר בני ציון שבשרון. כמו כן מיצאת את מוצריה הבלעדיים לאירופה, אסיה ואפריקה ובשנים האחרונות פתחה סניף נוסף מעבר לים- ביוון. בנוסף למרכז המכירות במשתלה עצמה, משתלות פרת היא המשווקת הבלעדית של משתלות גצלר בשיווק סיטונאי למשתלות מכירה.


http://www.getzler.co.il
משתלות פרדו

משתלות פרדו

המשתלה ממוקמת במושב שדמה בישובי גדרות, משתלת פרדו נוסדה בשנת 1972 ע"י תמריס ויצחק פרדו, שעלו ארצה מארה"ב עם ארבעת ילדיהם. הם ייסדו משק לגידול פרחים  שלימים התפתח למשתלה מתוחכמת לגידול צמחי בית וגן. משתלת פרדו מייצרת כ-120 סוגי צמחי בית וגן  וענפי קישוט  ירוקים, לשוק המקומי וליצוא. המשק כולל 79 דונם של חממות, בתי רשת ושטחים פתוחים. החל מאוגוסט 2007 מוצרנו משווקים  בלעדית למשתלות המכירה בארץ על ידי משתלות פרת 
המשתלה חרטה על דגלה ייצור מוצרים באיכות גבוהה


משתלות פניקס


משתלות פניקס

משתלות פיניקס הינה עסק משפחתי הפועל כ-20 שנה במושב צור משה.  היום היא אחת המשתלות הגדולות בארץ המתמחות בגידול דקלי נוי וציקסים.  במשתלה משתרעת על שטח של כ-70 דונם הכולל חממות ושטחים פתוחים ומשווקת גם בישראל וגם באירופה.
רוב המינים  והגדלים זמינים לאספקה במשך כל השנה מנבטים המונבטים על ידינו ועד 15 ליטר בחממות ומ25 ליטר ועד עצים בוגרים מהאדמה.
ניתן למצוא מגוון רחב מאד של דקלים המתאימים לצל וכאלו המתאימים לשמש מלאה.
אנו ב"משתלות פיניקס" רואים כערך עליון את איכות המוצר ואנו עושים כל מאמץ למתן ייעוץ ושירות הטוב ביותר ללקוחותינו.  השיווק בישראל עבור משתלות המכירה נעשה על ידי משתלות פרת מכפר הס, אשר משווקים את מוצרנו בבלעדיות.


http://www.phoneixnursery.co.il
משתלות שור


משתלות שור

משתלת שור נוסדה בשנת 1978 כעסק משפחתי על ידי שוקי ואורלי שור. המשתלה מתמחה בגידול ציקסים, דקלים, צמחי גן מעוצבים ושתילים חשופי שורש. המשתלה משתרעת על פני 20 דונם של מבנים ו-200 דונם של שטחים פתוחים. היעד העיקרי של המשתלה היה עד לאחרונה השוק האירופאי ומדינות המזרח תיכוניות והן שהנחו את הייצור במשתלה על מנת לעמוד בסטנדרטים הגבוהים של איכות ייצוא ובכל התקנות האירופאיות. בשנים האחרוונת התחלנו לפתח את השוק המקומי וכן בשיווק של מוצרים בסטנדרטים ובאיכות אירופאית מערך השיווק אשר מופעל בלעדית על ידי משתלות פרת והפצתם בכל משתלות המכירה בארץ.


http://www.shornursery.com
משתלות סעד- אסף


משתלות סעד- אסף

משתלות סעד-אסף שוכנות בקיבוץ סעד, בנגב המערבי.

אנו מתמחים בריבוי וטיפוח של אמריליס וקאנה ובייצור עציצים פורחים ופרחי קטיף מפקעות ובצלים שונים (אמריליס, צבעוני, יקינטון, נרקיס, שושן ועוד).

צוות מקצועי, תשומות איכותיות, מו"פ שוטף ומערכת הבטחת איכות פעילה, מאפשרים לנו ליצור חקלאות ברמה גבוהה ומוצרים ייחודיים.

את העציצים הפורחים אנו משווקים בישראל על ידי משתלות פרת אשר מפיצים אותם בכל משתלות המכירה בארץ.


http://www.saad-assaf.co.il
משתלת יעל רם

משתלת יעל רם

משתלת יעל רם  במושב חרות מייצרת צמחי גן ומרפסת מעל כ20 שנה ומגוון המוצרים בה מתחלף ומתחדש לפי דרישות השוק כאשר יעל מפתחת כל הזמן מוצרים חדשים ומיוחדים, בנוסף לגידולים ה"מסורתיים"במשתלה המוכרים בשוק כגון ניצנית פעמונית, פוקסיה, סטרפטוקרפוס, סוקולנטים, ועוד מגוון קערות תלויות.
סל מוצרים נוסף במשתלה ביגוניות בצלינדר 24 במגוון גדול. ומוצרים ב 3 ליטר כגון עשבוניים מיוחדים, גומא ננסי, במבוק ננסי, זפירנטוס, זברינטוס וכ"ו.
קו הייצור העיקרי במשתלה הוא מוצרים בגודל 8 ליטר,במגוון גדול: דיאנלות, טוטם, תבלינים, בת אביב , קוריאופסיס, קופיאות ועוד עשרות סוגים.
לצורך השיווק והלוגיסטיקה המשתלה קשורה מזה כ10 שנים עם משתלות פרת המשווקת את מוצרי המשתלה בכל הארץ .
            


משתלות משיח


משתלות משיח

 משתלת משיח הינ הראשונה בארץ בגידול צמחי עציץ ליצוא, מתמחה בגידולים אוסטרלים
כגון פרח שעווה, אדננטוס, טריפטומין ועוד וכן בגידולים ירוקים כמו מרסינה, סיזיגיום, הדס, אוגיני (הדס ציליאני) ועוד.המשתלה מיצרת את כלל המוצרים מגדלים של עציץ 8 ועד דליים 10 ליטר המיועדים לגינון .

הצמחים המוגמרים עבור השוק המקומי משווקים בלעדית על ידי משתלות פרת לכל משתלות ממכירה בארץ.


http://www.mashiach-nur.com
נוי-עד

נוי-עד

נויעד היא חברה לגידול סוקולנטים .החברה אשר ממוקמת במושב יעד שבגליל המערבי הוקמה לפני 25 שנה והתמחתה במהלך השנים בגידול צמחי בית ונוי תוך שימוש במתקן מבוקר וחדשני. בשנים האחרונות החלה להתמחות בפיתוח ובגידול צמחים סוקולנטים בקערות וכיום זהו עיקר עיסוקה.החברה אשר נמצאת בבעלות משפחת ויסברוד צברה מוניטין רב במשך השנים בשיטות גידול מתקדמות ובחדשנות ייצורית ויצרה קשרים עסקיים פוריים עם מיטב משתלות המכירה בארץ .משנת 2006 החלה החברה בשיתוף פעולה שיווקי עם משתלות פרת שמהווים את הגוף השיווקי הבלעדי של החברה כיום .


משתלות ניר


משתלות ניר

http://www.nir.co.il